کارخانه بستنی

کارخانه بستنی

 مجموعه بستنی کوروش با کمال افتخاراعلام می دارد راه پدری خود که تجربه یکی ازقدیمی ترین افراد این حرفه ازسال 1345بوده راسرلوحه کارقرار داده و پس از چند سال فعالیت با نام منصور در سطح شهر تهران ( بدلیل استفاده ازاین نام توسط افراد سودجو ) مجبوربه تعویض وثبت برند جدید درسال 1389به نام کوروش شد که نامی بسیار بزرگ برای ایرانیان است.

بستنی کوروش با تلاش و ابتکار خاص خود توانسته بهترین نوع بستنی را که حاصل 50 سال تجربه درزمینه عرضه وتولید بستنی است با تکنولوژی برتردنیا ادغام نموده وحاصل آن راکه با کیفیت ترین نوع بستنی سنتی و میوه ای است دراختیار مشتریان محترم قراردهد.
پروسه ی تولید بستنی کاملا مکانیزه بهداشتی وتخصصی است. که با بهره گیری ازتکنولوژی روزایتالیا وتجربه ی ایرانی توانسته است یکی از مرغوبترین بستنی های حال حاضر در سطح کشور را عرضه نماید.
شعار ما، کیفیت در کار، تنوع درمحصول و کارآفرینی در جامعه با کمک ازخداوند متعال است وهدف ما رضایتمندی مشتری می باشد چون معتقدیم ایرانی شایسته بهترین هاست.

کارخانه بستنی

ما از کوکی ها برای نمایش بهتر و سریعتر سایت استفاده میکنیم . برای استفاده این وب سایت از کوکی ، لطفا با تایید این موضوع به ما این اجازه را بدهید مشاهده قوانین. من این سایت را تایید میکنم تایید